Õpilasliinide graafik alates 01.09.2022.
Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi õpilasliin

Hommikune I ring kooli (SIGASTE)

Peatus Väljumine
Kuusetuka 7.25
Kalda küla, Paju kinnistu 7.30
Uue-Kalda 7.32
Kivilaane 7.47
Vaike Talu 7.49
Endla Talu 7.50
Kruusamäe Talu 7.53
Undi Talu 7.55
Kivitare 7.56
Lodja 7.58
Ainsare 7.59
Rulli Talu 8.00
Tammeväe talu 8.02
Oraveski 8.04
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8.10
   
   
   
   

 

 

 

Hommikune II ring kooli (KANAKÜLA)

Oissaare 7.30
Palu 7.35
Kärsu 7.46
Peebu Kämping 7.48
 Liivanurme 7.50
Jänese 7.52
Allikukivi 7.55
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8.00
Oksa   8.10
Kabuli  8.14
Kilingi-Nõmme Gümnaasium  8.20

 

 

Õhtul I ring koju (SIGASTE)

   
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 15.15
Oraveski 15.21
Tammeväe talu 15.23
Rulli Talu 15.25
Ainsare 15.26
Lodja 15.27
Kivitare 15.29
Undi talu 15.30
Kruusamäe Talu 15.32
Endla talu 15.35
Vaike Talu 15.36
Kivilaane 15.38
Uue-Kalda 15.53
 Kalda küla, Paju Kinnistu 15.55
 Kuusetuka  16.00
   

 

 

Õhtul II ring koju

Kilingi-Nõmme Gümnaasium-TALI  13.15
Kilingi-Nõmme Gümnaasium-TIHEMETSA  14.15
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 15.15
Kilingi-Nõmme Krõll 15.18
Allikukivi 15.23
Tihemetsa 15.26
Tõlla 15.40
Palu 15.55
Oissaare 16.05
Kärsu 16.14
Peebu Kämping 16.16
Liivanurme 16.18
   

Surju Kooli õpilasliin

Hommikune ring kooli

Peatus Väljumine
Kikepera 7.18
Uutsoni 7.32
Jaamaküla 7.35
Surju Kool 7.37
Laimetsa 7.49
Luhala 7.52
Tuka 7.54
Metsaääre 8.02
Vilk 8.06
Meibaum 8.08
Toomistu 8.09
Kopra talu 8.14
Surju tee 8.17
Varjupaiga 8.18
Uue-Kännustiku 8.23
Niidumäe 8.25
 Surju Kool 8.30
   
   

Õhtused ringid koju

  E, T, K,  N E, T, K, N R
Surju Kool 14.24 15.55 15.10
Jaamaküla 14.26  15.58  15.12
Uutsoni 14.28   15.14
Surju Kool 14.32 16.10 15.20
Uue-Kännustiku 14.37    15.25
Niidumäe 14.39 16.15 15.27
Surju tee 14.45    15.33
Varjupaiga 14.46 16.22 15.34
Kopra talu 14.50    15.38
Toomistu 14.55 16.26 15.43
Meibaum 14.56 16.27 15.44
Rabaküla 14.58 16.29 15.46
Murumäe 15.01 16.32 15.49
Kiksu 15.06   15.54
Vilk 15.11 16.37 15.54
Metsaääre küla 15.15 16.41 16.03
Tuka 15.23    16.11
Luhala  15.24  16.50 16.12
Laimetsa 15.26  16.52 16.14
Seljametsa 15.31    16.19
Paikuse 15.36 17.02 16.24
Surju Kool  15.55